Судовий охоронець створив унікальну скульптуру українського козака, фото

У вівторок, 20 липня, біля будівлі Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області, розташованої на вулиці Родіона Скалецького, встановили двометрову скульптуру запорізького козака, передає пресслужба ССО.

Справжній запорозький козак – плечистий, ставний, сильний, з довгими вусами, з розкішним оселедцем на тім’ї, тепер зустрічає співробітників та гостей управління.

«Козацтво – це гордість української нації. Козаки стали тією силою, яка протягом століть пильно стояла на сторожі свободи й гідності України як незалежної суверенної держави. Символічно, що скульптура українського воїна, про хоробрість та винахідливість яких ходять легенди, тепер є своєрідним талісманом судових охоронців Вінниччини», – зазначив начальник Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області Євгеній Прудиус.

Для самого автора образ запорозького козака, для якого була «над усе честь і слава, військова справа», уособлює в собі всі ті якості, які мають бути у справжнього захисника України. Адже за часів Запорозької Січі будь-який злочин проти чиєїсь чесності негайно карали.

«Хоча в Січі жили люди різного стану, але там панувала така чесність і безпека, що приїжджі люди не боялися й волосини втратити зі своєї голови. А судові охоронці так само забезпечують безпеку всіх учасників судового процесу», – розповідає автор скульптури.

Крім того, стіни будівлі Територіального управління також прикрашені його роботами: картинами, виконаними з гіпсу.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» писала, що Машівський райсуд Полтавської області перейшов під захист Служби судової охорони.

Додамо, що Бердянський міськрайонний суд Запорізької області відтепер під захистом Служби судової охорони.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.