Чайки завадили фотосесії пари з Австралії

Джейс Спайсер з його дівчиною хотіли зняти романтичне відео на пляжі в Західній Австралії. Головними героями цієї короткометражки стали місцеві чайки.

Неймовірний захід сонця, помаранчеве небо, теплий пісок та … Чайки. Саме це на своєму романтичному відео побачила молода пара. Вони зафіксували телефон та натиснули «запис», а самі спустились до води. Не звертаючи увагу ні на що, Джейс та його дівчина просто насолоджувалися моментом.

Через день, коли вони переглянули відео, то просто вибухнули від сміху. Весь цей час чайки грайливо та вміло крокували перед камерою та просто жили своїм найкращим життям. На деяких стоп-кадрах здається, що птах «їсть» пару. Джейс опублікував відео в спільноті Crap bird photography у Facebook.

«Ми точно не планували, що чайки підкладуть нам фотобомбу», — сказав Спайсер. «Я повернувся до своєї дівчини та сказав:» Уяви якби я намагався зробити тобі пропозицію". На щастя, це було не так. Це був просто веселий, спонтанний момент на пляжі - як для пари, так і для їхніх нових друзів.