"Гра в слугу народу": Кращі фотожаби і меми тижня

Экономические новости

Минулого тижня весь світ заговорив про новий захоплюючий серіал "Гра в кальмара". Цю тему блогери обіграли, коментуючи питання української політики. Економічні Новини відібрали все найцікавіше

"Гра в слуг народу"

Найбільше минулого тижня обговорювали відставку спікера Дмитра Разумкова, який, до слова, не розгубився і навіть натякнув на серйозні політичні амбіції. Націлився на крісло президента? Може і таке бути, адже в нашій країні можливо все! Ну а в соціальних мережах з'явилося безліч мемів і фотожаб на цю тему. Зокрема, користувачі обіграли тему неймовірно популярного серіалу "Гра в кальмара", за яким нині божеволіє весь світ:

А ось так, на думку Дмитра Коваленка, виглядає "Гра в слуг народу"

В facebook навіть кліп з'явився за мотивами історії одного розставання:

Wake up, Neo

"Схеми" повідомили про напад в державному "Укрексімбанку" під час запису інтерв'ю з головою правління цієї фінустанови Євгеном Мецгера прямо в його кабінеті. Мецгеру не сподобалося одне з питань журналіста-розслідувача, після чого він віддав наказ охороні "прибрати камери" і "дістати з них касети". Виглядало це дуже навіть не дуже. Саме тому мережею пронеслася хвиля праведного гніву:

Лежачі соцмережі

А починався минулий тиждень дуже тривожно: найпопулярніші соціальні мережі світу "лежали", нажахавши всю планету. Користувачі постійно оновлювали сторінки, чим, з технічної точки зору погіршували ситуацію. Проте люди на вечір згадали про те, що є світ і за межами гаджетів. У соціальних мережах жартують про те, що через дев'ять місяців у світі буде справжній бейбі-бум: