Російські дипломати привітали українців з Днем захисника та захисниць України (ФОТО)

НОВА

Генеральне консульство Російської Федерації у Харкові розмістило вітальне повідомлення на своїй офіційній сторінці у Інстаграм. Зокрема, співробітники дипломатичного представництва запевняють, що “від усього серця, вітають український народ з Днем захисників і захисниць України”.

“Бажаємо вам богатирського здоров'я, бездоганної витримки, тепла, радості, мирного неба над головою, - йдеться у тексті привітання. – Перебуваючи на священній українській землі, ми усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації. Ми захоплюємося українськими хлопцями та дівчатами, які захищають кожну п'ядь своєї землі”, - йдеться в тексті привітання.

Крім того, там написано, що працівники не підтримують політику РФ стосовно України.

“Сподіваємося, що зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні. Ми не підтримуємо політику нашої держави стосовно України. У той час, коли політичне керівництво Росії віроломно окупувало Крим і Донбас, на більшій території РФ люди живуть у злиднях і нещасті. Розуміємо, що швидше за все, після цих поздоровлень ми будемо змушені повернутися додому. Слава Україні! Генеральний консул Дем'яненко І.”, - додають у консульстві.

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/zradnytsiu-poklonsku-vidpravyly-poslom-rosii-do-ostrivnoi-krainy/