Генконсульство РФ у Харкові привітало українців з Днем захисника і назвало Путіна диктатором

NTA

На сторінці в соцмережі Instagram Генерального консульства РФ в Харкові з’явилося привітання громадян з Днем захисників і захисниць України. Співробітники консульства написали, що усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації та назвали Путіна диктатором.

Про це пише УНН.

У ЗМІ зазначають, що сторінка, очевидно, є справжньою, тому що на неї можна зайти з офіційного сайту Генконсульства.

“Співробітники Генерального консульства Російської Федерації в місті Харкові щиро, від усього серця, вітають український народ з Днем захисників і захисниць України! Бажаємо вам богатирського здоров’я, бездоганної витримки, тепла, радості, мирного неба над головою.

Перебуваючи на священній українській землі, ми усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації. Ми захоплюємося українськими хлопцями та дівчатами, які захищають кожну п’ядь своєї землі. Сподіваємося, що зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні”, – йдеться у повідомленні.

Також співробітники Генерального консульства Російської Федерації в місті Харкові зазначають, що не підтримують політику своєї держави ( ред.- Росії ) стосовно України. “У той час, коли політичне керівництво Росії віроломно окупувало Крим і Донбас, на більшій території РФ люди живуть в злиднях і бідах. Розуміємо, що швидше за все, після цих поздоровлень ми будемо змушені повернутися додому. Слава Україні!”, – зазначають вони.

На сторінці, як повідомляють у ЗМІ, також опублікований список імен “Співробітників спецпідрозділу СВР РФ “Заслін”, “Співробітників МЗС РФ”, “Співробітників ГУ ГШ ЗС РФ”, “Адміністративно-технічного персоналу”, “Співробітників з числа громадян України (колабораціоністів)”, “агентів ФСБ на території м.Харкова, з ганьбою вигнаних з лав українських спецслужб”. Опубліковано і кілька фотографій зі співробітниками консульства, на яких зазначені їхні імена і прізвища. У коментарях користувачі вже встигли прозвати їх “загоном самогубців”.

У ЗМІ зазначають, що з урахуванням обставин не виключено, що сайт був зламаний, проте фото і привітання опубліковані вже кілька годин, та станом на 11:30 їх не прибрали зі сторінки.