Російське Генконсульство у Харкові привітало українців з Днем захисника

АСПІ

Вранці у четвер, 14 жовтня, на сторінках у соціальних мережах Генерального консульства РФ в Харкові з’явилося привітання громадян з Днем захисників і захисниць України. Воно встигло провисіти кілька годин, поки його не видалили та повідомили, що акаунти у Інстраграмі та Фейсбуці були зламані невідомими.

Сьогодні вранці на сторінках у соціальних мережах Генерального консульства Росії в Харкові з'явилося привітання українців з Днем захисників і захисниць України. Російські дипломати побажали українцям богатирського здоров'я, бездоганної витримки, тепла, радості, мирного неба над головою, інформує УНН.

"Перебуваючи на священній українській землі, ми усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації. Ми захоплюємося українськими хлопцями та дівчатами, які захищають кожну п'ядь своєї землі. Сподіваємося, що зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні. Ми не підтримуємо політику нашої держави стосовно України. У той час, коли політичне керівництво Росії віроломно окупувало Крим і Донбас, на більшій території РФ люди живуть в злиднях і бідах. Розуміємо, що швидше за все, після цих поздоровлень ми будемо змушені повернутися додому. Слава Україні!", йшлося у тексті в соцмережах.

Пізніше дипломати заявили, що акаунти російської закордонустанови були зламані невідомими особами або структурами. Вони просили вважати розміщену на них інформацію такою, що не відповідає дійсності.

Нагадаємо, секретар Харківської міської ради Ігор Терехов привітав харків'ян, а також усіх героїв-українців, які захищали та захищають суверенітет та недоторканність країни. Раніше ASPI news писало, що у Санкт-Петербурзі скоєно напад на співробітника Генконсульства України.