"Українські вікінги": Аваков і Гордон запостили фото в обладунках, яке стало мемом

Новини.LIVE

Колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запостив на своїй сторінці в Instagram знімок в компанії телеведучого Савіка Шустера, журналіста Дмитра Гордона, лікаря Євгена Комаровського, колишнього прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана і телепродюсера Павла Єлізарова. На знімку вони тримають в руках бутафорську зброю-сокири, мечі і щит.

Під фото, яке екс-глава МВС опублікував в Instagram написав: "Так-так, це саме те, що ви подумали!.."

Читайте також: "Красуня яка!"Дружина Гордона показала, як виглядала до весілля з журналістом. Фото

Підписники екс-міністра вже назвали цю компанію "українськими вікінгами". Ось тільки ніхто не зрозумів, що він хотів цим фото сказати. Судячи з геолокації - Аваков вказав старовинний Тракайський замок в Литві.

Аналогічний знімок розмістивши на своїй сторінці і журналіст Дмитро Гордон. Причому з аналогічним підписом.

Більш того, жарти заради він навіть оголосив "конкурс" на кращий мем або фотожабу. І перш ніж на фото з'явився політик Микола Катеринчук, користувачі Мережі вже приєдналися до подібної "акції".

"Переможцю-дієтична вечеря з Петром Олексійовичем за рахунок Петра Олексійовича",- написав Гордон.

Відомо, що 22 Листопада телеведучий Савік Шустер відзначає своє 69-річчя. Можливо, його день народження послужив приводом для зустрічі цієї компанії.

Актуальні новини про Гордона і Авакова

Відома російська блогер звинуватила українського журналіста в сексизмі. Після цього російський репер Face, хлопець дівчини, теж звинуватив Гордона в сексизмі і почав видаляти з соцмереж фото з журналістом.

Дмитро Гордон не пустив російських журналістів YouTube-шоу "ВПИСКА" до себе додому, бо не захотів дражнити населення, яке живе бідно.

Колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вирішив відпочити після відставки і відправився у відпустку. Де відпочивав екс-міністр-невідомо, але видно, то красиво.