Кіт перервав грузинське ток-шоу і став світовою зіркою: курйозне відео

Новини.LIVE

Курйоз зі сміливим котом стався в прямому ефірі грузинського телеканалу TV Kavkasia. Там вихованець, який жив у студії, вирішив застрибнути на стіл під час дискусії ведучого Давида Акубардії і депутата Гедевана Попхадзе.

Кіт потрапив у кадр якраз, коли Акубардія вів діалог про політику зі своїм гостем. "Це наш кіт, Какуца", - представив несподіваного гостя ведучий.

Депутат підтримав жарт: "він приєднається до нашої дискусії?".

"Він хороший кіт. Какуца, тепер спустися зі столу", - попросив Акубардія.

Слухатися кіт відмовився - почистивши хвіст, він спробував забратися до Попхадзе на руки, щоб той його погладив. Незабаром після цього персонал студії виніс Какуцу з кадру, а ток-шоу відновилося.

Читайте також:

У Харкові врятували кішку, яка опинилася в пастці багатоповерхівки. Фото

Кіт Какуца став зіркою ЗМІ

Курйозне відео спочатку з'явилося на YouTube та "завірусилося" в мережі, після чого історію про Какуцу підхопили провідні світові ЗМІ. Кадрами з теле-котом поділилися канал Al Jazeera, агентство Reuters і британський Sky News, американське видання The National і т.д.

Kakutsa the cat stole the show when it interrupted live TV in Georgia 🐱 pic.twitter.com/hDgXx14EtO
— Al Jazeera English (@AJEnglish) November 20, 2021

Інші кумедні історії та фото чотириногих друзів

Серед незвичайних домашніх тварин одне з перших місць займають тхори, які завдяки довжині свого тіла іноді виходять зовсім кумедними на зображеннях. Добірку наймиліших фото зібрало Новини.LIVE.

Кролики традиційно займають одне з почесних місць серед наймиліших домашніх тварин, спілкування з якими гарантовано пом'якшить наслідки стресу на роботі. Новини.LIVE зробило добірку фотографій милих кроликів з усього світу.

Кішки відомі своєю любов'ю до вузьких місць, навіть великі тигри люблять коробки. ТОП-10 фото котів, яких спіймали в незвичайних місцях і позах.