Кінь зіпсував парі сімейні світлини

internetua

Сім'я зі США вирішила зробити пам'ятну фотосесію з тваринами. Знімки вийшли кумедні через коня, який став головною зіркою у кадрі.

Вагітність – це особливий період в житті кожної пари, тому його намагаються увіковічити у фото. Сімейна пара дуже любить своїх свійських тварин, тому чоловік з дружиною вирішили їх також залучити до фотосесії. Ось що з цього вийшло.

Кінь зіпсував сімейні фото

Сімейна пара зі Сполучених Штатів Америки зараз перебуває в очікуванні малюка. На честь цього люди вирішили влаштувати фотосесію на природі. До цього дійства чолові та дружина також залучили своїх звірів, яких у їхньому господарстві чимало. Тварини повинні були невимушено гуляти на фоні кадру, проте щось пішло не так.

Тваринку звуть Бакшот, і вона нахабно влізла у кадр до своїх господарів під час фотосесії. Його харизма полонила серця всіх присутніх і злитись на цього артистичного коника було складно.

Інші тварини, на відміну від Бакшота, поводились пристойно і просто бродили на фоні, в той час, як кінь веселив господарів своєю широкою усмішкою. Фотограф Крістен Заффіро згодом поділився, що витівки звіря змусили всіх розсміятись, а кадри вийшли можливо не надто романтичні, але дуже веселі. Все ж зробити кілька милих фото без звіряти вдалось, тому фотосесія не пройшла надарма.

Источник: kurs.com.ua