"Звірі лісові виходять і з рук у нього їдять": музикант присвятив пісню поверненню Порошенка і став зіркою мережі

Новини.LIVE

Письменник, музикант, перекладач і блогер Володимир Завгородній став справжньою зіркою українського інтернету. Причина популярності - авторська пісня про скоре повернення в Україну п'ятого президента Петра Порошенка.

Трек Завгородній опублікував на своєму YouTube-канал. У тексті пісні він закликав зустрічати Порошенка, який повинен прилетіти до Києва 17 січня.

"Я випадково написав такий реп, що зараз сам слухаю по колу, машу головою і трохи підстрибую", - прокоментував сам музикант у своєму telegram-каналі.

Читайте також:

Депутати Київради запропонували перейменувати РФ на Московію

Хто такий Володимир Завгородній

Володимир Завгородній - музикант, письменник, перекладач і дизайнер. Автор десятків статей на популярному блогерському ресурсі site.ua.

"Порошенко буде з нами" - не перший його трек. Раніше Завгородній записував короткі іронічні пісні, присвячені різним політичним подіям, наприклад видачі "ковідних тисяч", президентському рейтингу Дмитра Разумкова або заявам екс-міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Нагадаємо, що на початку року Петро Порошенко заявив про своє повернення в Україну 17 січня з метою зустрітися з Генеральним прокурором. До того, з 10 по 15 січня він проводить зустрічі в Європі.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/2672531206214588

Останні новини про Петра Порошенка:

У ДБР заявили, що Порошенко зможе користуватися арештованим майном.

Суд наклав арешт на майно та активи Петра Порошенка.

Арешт майна та активів Петра Порошенка значно ускладнює збір застави, який визначили в сумі 1 мільярда гривень.