У Британії чоловік шукав дружину за допомогою рекламних щитів. Йому написали сотні жінок

Newsyou

29-річний Мухаммад Малік із Великобританії намагався незвичним способом знайти собі другу половинку, повісивши на вулицях міст велетенські рекламні щити із оголошенням. Плакати зі своїм проханням чоловік розмістив у Лондоні, Бірмінгемі та Манчестері, повідомляє Vice.

На зображенні можна побачити фото самого Маліка з написом «Врятуйте мене від шлюбу за розрахунком». Також на плакаті було посилання на сайт чоловіка findMALIKawife.com.

Малік розповів, що ідею йому подав друг-маркетолог. І хоча рекламні щити виглядають смішними, на вебсайті чоловік наполягає, що його пошуки — не жарти. Він справді хоче одружитися.

Малік детально описує тип жінки, яку він шукає. Його ідеальна партнерка — мусульманка віком від 20 років, яка хоче укріпити свою віру.

У громадах Південної Азії шлюби за розрахунком дуже поширені завдяки налагодженій мережі свах. Маліку такий союз насправді не загрожував, але він використав це для привернення уваги.

І стратегія чоловіка виявилася дуже успішною. За кілька днів після встановлення щитів він почав отримувати повідомлення від жінок з усього світу.

Малік каже, що отримав вже понад 1 тис. звернень та перегляне кожне з них. Поки що найдивнішим повідомленням називає те, в якому жінка пропонувала віддати йому свою селезінку.

Ідея Маліка стала такою популярною, що деякі сайти знайомств вже запропонували йому стати обличчям їхніх рекламних кампаній.

chas.news