У Британії тепло може подорожчати на 50%. Тож людям порадили «пригорнутися до кота», щоб не змерзнути

iViche

Загалом, споживачам давали «10 простих і ефективних» порад, як не замерзнути цієї зими

Young man in t shirt holding a cat

Один із найбільших у Великій Британії постачальників енергії був змушений вибачитися перед споживачами. Приводом для цього стали поради щодо того, як не змерзнути цієї зими, пише ВВС.

Ovo Energy довелося виправдовуватися після того, як споживачам розіслали лінк на блог із порадами щодо того, як зекономити енергію та заощаджувати на цьому кошти. Серед цих порад було: «пригорнутися до своїх домашніх улюбленців та тих, кого ви любите».

Втім, споживачі такі поради сприйняли досить неоднозначно. Тож компанії довелося зняти блог з сайту, вибачатися й пообіцяти згодом опублікувати серйозні та ґрунтовні поради.

Загалом, у тексті споживачам давали «10 простих і ефективних» порад, як не замерзнути цієї зими. Зокрема, накинути додаткового светрика, пострибати, прибрати будинок, влаштувати змагання для дітей, хто найдовше втримає обруч. Ну і знову-таки – обійняти кота.

Коментуючи ці поради для Financial Times голова економічного комітету британського парламенту Даррен Джонс назвав їх обурливими: «У такий важкий час для багатьох родин, коли вам кажуть накинути светрика, а не додати тепла у батареї, якщо не можете собі цього дозволити, це просто обурливо», – заявив депутат.

Насправді ситуація у Британії досить сумна. За прогнозами Energy UK, до квітня цього року цифри у платіжках британців можуть зрости на 50%, або на 700 фунтів на рік.

Нагадаємо, українці винні за «комуналку» майже десять відсотків від всього обсягу боргів.