Австралійські ведучі сконфузилися, обізвавши Джоковича "підлим засранцем" після випуску новин

META

Ведучі новин Майк Амор та Ребекка Меддерн на австралійському телеканалі Seven News після прямого етеру назвали сербського тенісиста Новака Джоковича "підлим засранцем". Ведучі сконфузилися, оскільки відео їхнього обговорення потрапило у соціальні мережі.

Після завершення випуску новин Меддерн вирішила обговорити з колегою скандал навколо спортсмена, вона зазначила:

Як не подивися, Новак Джокович - брехливий, підлий засранець… Шкода тих, хто його підтримує. Як можна виходити в люди, коли в тебе коронавірус? Хоча особисто я не вірю, що в нього взагалі був ковід.

У той же час Майк Амор не був багатослівним, однак підтримав думку напарниці.

Скандал навколо Covid-вакцинації Новака Джоковича

Німецькі журналісти стверджують, що позитивний тест на коронавірус, який Новак Джокович за офіційною версією здав 16 грудня, внесли до сербської бази із затримкою у 10 днів. З чого можна зробити висновок, що результат було сфальсифікувано.

Також nix-мітка (у програмуванні конкретна дата, відображена в числі) позитивного аналізу не збігається з представленою стороною серба.

До цього сербський спортсмен не зміг пройти паспортний контроль в аеропорту Австралії через проблеми з сертифікатом про вакцинацію. Тенісисту анулювали візу до Австралії та тримали в імміграційному ізоляторі. Джоковича намагалися депортувати з країни, проте він виграв суд і готується зіграти на Australian Open-2022.

Ми також повідомляли, що Джоковичу може загрожувати ув'язнення через інтерв'ю після отримання позитивного тесту на коронавірус.