Російська пропаганда перегнула з образом нового "героя" і викликала глузування у соцмережах

Патріот Донбасу

Українці не перестають дивуватися абсурдній пропаганді російської влади, яка продовжує розповідати про нібито героїчні вчинки своїх солдатів, які вирушили на так звану військову "спецоперацію" в Україну.
Так, на своїй сторінці в соцмережі український військовослужбовець та блогер Анатолій Штефан (Штірліц) розповів про "героїзм" чергового російського воїна, уродженця Білгородської області, який нібито самостійно знищив три бойові машини українських збройних сил, а також позицію снайпера. Під час бою танк, де знаходився росіянин, підбили чотирма снарядами з гранатомета, проте він не здався, а продовжив бій, нібито ліквідувавши 15 українських військових, чим зірвав їхній наступ на російські позиції.
"Читаючи щодня "героїчні подвиги" ружське зольдатен, я не перестаю іржати. Але прикро розуміти, яку дичину нам у дитинстві впарювала у школі пропаганда", - йдеться в тексті публікації "Штірліца".

У коментарях під публікацією користувачі мережі саркастично насміхаються з "подвигів" росіянина, умовляючи, "на наших очах почали писати нову героїчну історію росії".