Новомосковцям пропонують долучитись до обласної спартакіади серед осіб з інвалідністю внаслідок участі в АТО/ООС

У змаганнях беруть участь особи, які отримали інвалідність внаслідок участі в антитерористичній операції / операції Об’єднаних сил.

Обласна спартакіада серед осіб з інвалідністю внаслідок участі в АТО/ООС відбудеться 03 липня 2021 року

Програма змагань спартакіади з видів спорту:

БОМБАСКЕТ (кидання м’яча в баскетбольне кільце у положенні сидячи) – змагання особисті незалежно від статі.

Кидки баскетбольного м’яча у положенні сидячи здійснюються з лінії (відстань від лінії до кільця – 3,82 м, висота кільця – 3,05 м). Кидки виконуються як однією рукою (правою або лівою), так і двома руками (на вибір учасника змагань).

Кожному учаснику дається 2 серії по 3 кидки. Перед заліковими серіями дозволяється 2 пробних кидки.

СТРІЛЬБА З ЛУКА – змагання особисті незалежно від статі. Дистанція – 18 метрів, мішень – 60 сантиметрів (пробні: 1 серія по 3 стріли та залік 2 серії по 3 стріли), за найбільшою сумою очок.

ВЕСЛУВАННЯ НА ТРЕНАЖЕРАХ – змагання особисті незалежно від статі, проводяться на тренажерах (концепт 2), проходження дистанції за 1 та 4 хв.

ПЛАВАННЯ – змагання особисті незалежно від статі. Дистанція 50 метрів вільним стилем.

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ – змагання особисті незалежно від статі. Система проведення змагань визначається суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників.

Кожен учасник може взяти участь не більше як у двох видах спорту.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь в спартакіаді, для цього необхідно заповнити заяву до 25 червня 2021 року за посиланням https://docs.google.com/…/1S09IvYIOl…/viewform…

За більш детальною інформацією звертайтесь до управління з питань учасників АТО облдержадміністрації за телефоном 0686798961