Столичные хирурги успешно прооперировали нашу 3-летнюю землячку с опухолью на спине

В Киеве успешно провели операцию 3-летней Дианочке Шевченко из Кривого Рога, у которой выявили сложную опухоль на спине.

Ребенок практически не мог двигаться. А теперь наша маленькая землячка потихоньку идет на поправку: ходит, плавает, говорит и учится снова радоваться жизни. Радостной новостью поделилась криворожский депутат

Виктория Третяк. -Сьогодні дуже радісна новина!

Нашій трирічній Діані Шевченко, після надскладної успішної операції по видаленню пухлини на спині в інституті нейрохірургії м.Києва лікарями- професорами, зробили повторне МРТ, яке показало значне покращення- в шийному відділі сірінгомієлія зменшилась на 18 мм.

Півтори місяці тому, перед операцією, в інституті, дівчинці поставили такі діагнози: пухлина довгастого мозку. Сірінгомієлія. Сірінгобульбія.

Дитина вже майже не рухалась. Ситуацію була печальна й надскладна. Деякі медики махнули рукою, мовляв, вже ніхто не врятує.

Але сталося Чудо – Діаночка вже ходить, плаває, говорить, радіє і живе! З кожним днем її стан швидко покращується!

Ми вірили, надіялись, що наша Діаночка все витримає і обов’язково одужає. Ми разом зробили для цього все можливе і неможливе – Бог почув і не залишив, наша дитина врятована!

Робіть Добро! Вірте в Чудо! – пишет Виктория.

Желаем Дианочке скорейшего полного выздоровления!