У МОЗ пляжі в Дніпрі визнали небезпечними для купання

Про це йдеться у повідомлені Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України, передає Depo.Дніпро.

На Дніпропетровщині на офіційних пляжах перевірили якість води. Спеціалісти зробили нові тести за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками. Загалом у області перевірили 8 локацій.

У місті Дніпро перевірили 3 локації. На усіх локаціях вода виявилася непридатною для купання:

Пляж КП "Парк культури та відпочинку Придніпровський" – непридатна за показниками хімічного споживанню кисню;

Пляж КП "Парк культури та відпочинку Сагайдак" – непридатна за показниками індексу лактозопозитивних кишкових паличок (9500 на дм куб) та хімічного споживанню кисню;

Пляж Монастирського острова – непридатна за показниками індексу лактозопозитивних кишкових паличок (6200 на дм куб) та хімічного споживанню кисню.

У області воду на таких пляжах визнали непридатною для купання:

У Павлограді, у парку 1 травня, на річці Вовча. Вода на пляжі не відповідає по вмісту хлоридів, сухому залишку, сульфатам, хімічному споживанню кисню та за показниками індексу лактозопозитивних кишкових паличок (24000 на дм куб).

У Новомосковську, на річці Самара – вода не відповідає по вмісту хлоридів, сухому залишку, сульфатам, та індексу біохімічного споживання кисню.

У Верхньодніпровську, у Кам’янському водосховищі на річці Дніпро – за показниками індексу лактозопозитивних кишкових паличок (13000 на дм куб).

Відповідно до встановлених нормативів у воді показник індексу лактозопозитивних кишкових паличок не повинен перевищувати значення у 5000 КУО/дм куб.

Порушень не виявили на пляжах у Зеленодольську та у Нікополі.

Нагадаємо, які пляжі Дніпропетровщини експерти визнали небезпечними для купання.