У Новомосковську пройшов День фізичної культури та спорту

Вже стало доброю традицією у вересні відзначати свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України «Про День фізичної культури і спорту» від 29 червня 1994 року. У Новомосковську святкуання Дня фізичної культури і спорту відбулось 11 вересня. Захід проходив у міському парку ім. Сучкова. На святі були присутні люди, для яких спорт став невід’ємною частиною життя. Багато хто з них вже досяг великих результатів, а для багатьох успіх і слава ще попереду.

Провідні спортсмени Новомосковщини – гордість не тільки нашого краю, а й усієї України, а їх високі досягнення – це слава і імідж нашого регіону. За роки незалежності нашої країни в сфері фізичної культури і спорту було безліч спортивних досягнень, серед яких і досягнення новомосковських спортсменів. Новомосковськ пишається такими людьми.

Так під час заходу було відзначено кращих спортсменів та їх тренерів, котрі прославляли місто Новомосковськ, беручи участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Після офіційної частини з промовами та врученням подарунків, для всіх присутніх на святі була представлена чудова концертна програма з показовими виступами спортивних клубів та організацій міста.