Новомосковське «псевдопідприємство» з переробки деревини згорнуло свою діяльність

У Новомосковську біля мікрорайону Корея, на території промзони, дніпровський підприємець близько року незаконно переробляв деревину на вугілля. Чоловік спалював колоди у трьох мастильних діжках. Кінцевий продукт у вигляді вугілля зберігав на орендованому складі і збував.

Поблизу промзони знаходиться приватний сектор та пасовисько худоби. Скарги від місцевих мешканців про отруєне продуктами горіння повітря та постійний смог неодноразово надходили до міської ради Новомосковська.

У травні цього року на місце виїжджала комісія у складі представників влади, поліції та ДСНС. Як з’ясувалося, підприємець працював, не дотримуючись відповідних умов праці, які передбачені чинним законодавством. Дана діяльність створювала загрозу для життя та здоров’я місцевих жителів. У поліції відкрили кримінальне провадження за відповідними статтями.

Днями, керівник незаконного «цеху» отримав чергове попередження від начальника міського відділу з питань надзвичайних ситуацій. Йшлося про те, що підпільне виробництво мало припинити свою діяльність. Під час контрольної перевірки території, представники комісії з’ясували, що три мастильні діжки-таки прибрані. Залишки деревини ще тліли. Ймовірно, власник виконав вимоги поліції та влади лише нещодавно.