У Дніпрі жінкам, які народили на День міста, вручили по 8,5 тисячі гривень

У Дніпрі жінкам, які народили на День міста, вручили квіти та грошові подарунки – сертифікати на 8,5 тис. грн. Про це йдеться в повідомленні на сайті Дніпровської міської ради.

Як повідомила генеральна директорка міського центру первинної медико-санітарної допомоги № 9 Галина Одінцова, цього року 11 вересня у Дніпрі на світ з’явились 17 хлопчиків та 15 дівчаток.

Грошові подарунки жінкам, які народили дітей у День міста, започаткували в 2008 році.

Кошти виділяють з бюджету міста.

Що відомо

11-12 вересня у Дніпрі відсвяткували День міста. На площі Героїв Майдану відбулися змагання з вокального мистецтва "Битва хорів". На алеї проспекту Дмитра Яворницького розташувався артфестиваль "Мистецький квартал". А біля парку Шевченка виступав об’єднаний оркестр "СХІД-ЗАХІД" у складі Академічного камерного оркестру "Віртуози Львова" та Дніпропетровського камерного оркестру "Пори року" тощо. У Дніпрі на святкування Дня міста з бюджету виділили понад 20 мільйонів гривень. Таку суму назвав керівник ГО "Платформа Громадський контроль" Денис Селін. Суспільне надіслало до Дніпровської міської ради інформаційний запит з питанням, скільки саме грошей на святкування виділив кожен департамент та кожна районна адміністрація. Читайте також

У Дніпрі відсвяткували День міста Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро