У Дніпрі Амурський парк змінюється на очах (Фото)

Як трансформуються парки Дніпра. Замість звалища – зелена зона для сімейних прогулянок в «Амурському парку». Захаращену територію взяло на баланс КП «Міська інфраструктура» чотири роки тому (березень 2017). Ділянку прийняли з купою сміття, яке місцеві зносили сюди просто як на звалище. Територія була вся у чагарниках. Не було ані доріжок, ані лав і навіть освітлення, повідомляє Дніпро Регіон.

«Раніше за цим парком доглядали різні організації (комунальні підприємства та райради), що призвело до відсутності одного узгодженого плану розвитку: догляду, прибирання, поливів, благоустрою тощо. Цей парк гарний приклад реалізації ініціативи міської влади – «Місто без окраїн»: ті об’єкти, які розташовані не у середмісті, а далі, ми беремо до свого управління й розвиваємо дані локації», – розповів директор департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради Олександр Буйволюк.

За рік тут з нуля провели освітлення, проклали нові пішохідні доріжки, з’явилися лави, урни та клумби: «До того ж у центрі скверу облаштували майданчик для проведення різноманітних заходів, облаштували дитячі та спортивні майданчики. Сьогодні на локації систематично ведуться роботи з благоустрою. За порядком та спокоєм відвідувачів стежить охорона. Двічі на тиждень тут проводять розважальні та пізнавальні заходи для малечі та дорослих», – додав директор КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради Олексій Тесля.

Усі зелені зони, що підпорядковані департаменту та відповідним КП, можна побачити на мапі – https://mapa.dniprorada.gov.ua/green-zones.

Раніше ми писали У Дніпрі закривають легендарний Троїцький ринок: орендарів попередили (Фото) Раніше ми писали Мешканці Дніпра жовтий сертифікат вже можуть згенерувати в додатку Дія