В больнице Мечникова создадут стационарную систему снабжения коек кислородом

Днепр вечерний

Сегодня на бюджетной комиссии облсовета согласовали выделение средств на реконструкцию сети кислородоснабжения в областной больнице им. Мечникова. За 6, 5 грн. здесь создадут стационарную систему, которая обеспечит кислородом более 100 коек. Об этом в Фейсбуке сообщил Председатель Днепропетровского областного совета Николай Лукашук. - Ще 1 млн грн буде спрямовано на забезпечення медзакладу ліками та виробами медичного призначення для хворих на СОVІD-19, – отмечается в сообщении. – Окрім цього, 1 млн грн спрямували на лікування мешканців області з офтальмологічною патологією, пацієнтів «Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні».

Також заплановано придбання обладнання для дітей з обмеженими можливостями для обласного «Психоневрологічного центру медико-соціальної реабілітації дітей з тяжкими розладами мовлення та ураженнями ЦНС».

Ковід не відступає, тому вкотре закликаю мешканців Дніпропетровщини уважно стежити за здоров‘ям. Не забувайте про засоби індивідуального захисту і пам‘ятайте: тільки вакцинація здатна захистити від тяжкого перебігу хвороби!