У Новомосковську дружина загиблого героя АТО/ООС отримала орден присвоєний чоловіку (посмертно)

Полезная газета

Указом Президента України від 18 серпня 2021 року №371/2021 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності майора Бродовського Богдана Віталійовича нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

12 жовтня 2021 року, напередодні Дня захисників і захисниць України, було вручено орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня дружині героя російсько-української війни, майора Бродовського Богдана Віталійовича, Ользі Вікторівні. Богдан Віталійович Бродовський народився 17 квітня 1984 року, в місті Гайсин, Вінницької області.

Закінчивши школу, Богдан у 2002 році був призваний на строкову військову службу, та в подальшому вирішив пов’язати своє життя зі служінням українському народові. У 2004 році Богдан підписав свій перший контракт на проходження військової служби, а згодом, у 2005 році поступив до Одеського інституту Сухопутних військ.

Коли на українську землю прийшла війна, капітан Богдан Бродовський проходив службу на посаді начальника продовольчої служби військової частини А1302.

З перших днів капітан Бродовський на передовій у складі військової частини А1302, організовуючи забезпечення особового складу належними умовами харчування.

5 липня 2021 року. Майор Бродовський Богдан Віталійович, заступник начальника тилу логістики військової частини А1302, на першій лінії оборони здійснює перевірку умов забезпеченості особового складу взводних опорних пунктів. В районі села Чермалик Волноваського району Донецької області, ворог здійснив обстріл з протитанкового ракетного комплексу, ціллю якого став автомобіль, на якому повертався з виконання завдання Богдан. Вибух боєприпасу обірвав життя мужнього офіцера, героя, який присвятив своє життя захисту українського народу.