Из-за ремонта путей на целый месяц меняется расписание поездов и электричек на Днепропетровщине

Днепр вечерний

Приднепровская железная дорога сообщает, что в связи с ремонтом путей на участке Пятихатки – Днепр с 17 октября по 18 ноября меняется расписание движения поездов дальнего следования и пригородных поездов.

Пассажирские поезда:

№ 4 Ужгород – Запоріжжя, відправлення з Ужгорода 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 жовтня, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 листопада, зупинка на ст. Дніпро-Головний – 08:24-08:39;

№ 42 Трускавець – Дніпро, відправлення з Трускавця 17, 19, 21, 22, 23, 25-31 жовтня, 1-13, 15, 17 листопада, прибуття до ст. Дніпро-Головний о 09:41;

№ 54 Одеса – Дніпро, відправлення з Одеси 17, 19, 21-23, 25-31 жовтня, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12 листопада, прибуття до ст. Дніпро-Головний о 08:47;

№ 80 Київ – Дніпро, відправлення з Києва 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 жовтня, 2-13, 15, 17 листопада, прибуття до ст. Дніпро-Головний о 06:56;

№ 80 Київ – Дніпро, відправлення з Києва 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 жовтня, 2-13, 15, 17 листопада, прибуття до ст. Дніпро-Головний о 06:56;

№ 732/731 Київ – Запоріжжя, відправлення з Києва 18, 20, 22-24, 26-31 жовтня, 1-14, 16, 18 листопада, ст. Дніпро-Головний – 13:25-13:35, прибуття до ст. Запоріжжя-1 о 14:54;

Отменяются пригородные поезда:

26-31 жовтня, 1-14, 16, 18 листопада:

№ 6012 Кам’янське-Пас. – Дніпро-Головний, № 6411 Верхівцеве – Кривий Ріг-Головний, № 6538 Кривий Ріг-Головний – Дніпро-Головний, № 6011 Дніпро-Головний – Кривий Ріг-Головний, № 6042 Кривий Ріг-Головний – Дніпро-Головний, № 6535 Дніпро-Головний – П’ятихатки, № 6536 П’ятихатки – Дніпро-Головний

Меняется маршрут движения пригородных поездов:

№ 6018 курсуватиме у сполученні П’ятихатки-Стикова – Кам’янське-Пас.;

№ 6027 курсуватиме у сполученні Кам’янське-Пас. – Кривий Ріг-Головний;

Меняется расписание движения пригородных поездов:

№ 6008 П’ятихатки – Дніпро-Головний, відправлення зі ст. П’ятихатки о 04:24, пл. 77-й км – 04:29-04:30; пл. Касинівка – 04:34-04:35; пл. 88-й км – 04:40-04:42; ст. Ерастівка – 04:47-04:48; ст. Вільногірськ – 04:58-04:59; пл. 104-й км – 05:03-05:04; пл. Гранове – 05:08-05:09; пл. 114-й км – 05:12-05:13; ст. Верхівцеве – 05:18-05:19; пл. 119-й км – 05:21-05:22; пл. 125-й км – 05:26-05:27; пл. 128-й км – 05:30-05:31; ст. Верхньодніпровськ – 05:37-05:38; пл. 139-й км – 05:44-05:45; ст. Воскобійня – 05:48-05:49; пл. 149-й км – 05:56-05:57; ст. Кам’янське-Пас. – 06:01-06:22; Запоріжжя-Кам’янське – 06:27-06:28; пл. 160-й км – 06:32-06:33; пл. 164-й км – 06:38-06:39; пл.165-й км – 06:41-06:42; пл. 169-й км – 06:46-06:47; ст. Сухачівка – 06:52-06:53; пл. 175-й км – 06:56-06:57; пл. 178-й км – 07:00-07:01; ст. Діївка – 07:04-07:05; пл. 184-й км – 07:09-07:10; ст. Горяїнове – 07:14-07:15; прибуття до ст. Дніпро-Головний о 07:20;

№ 6010 Верхівцеве – Дніпро-Головний, відправлення зі ст. Верхівцеве о 05:33; пл. 119-й км – 05:36-05:37; пл. 125-й км – 05:41-05:42; пл. 128-й км -05:45-05:46; ст. Верхньодніпровськ – 05:52-06:06; пл. 139-й км – 06:12-06:13; ст. Воскобійня – 06:16-06:17; пл. 149-й км – 06:24-06:25; ст. Кам’янське-Пас. – 06:30-06:31; ст. Запоріжжя-Кам’янське – 06:35-06:36; пл. 160-й км – 06:40-06:41; пл. 164-й км – 06:46-06:47; пл. 165-й км – 06:49-06:50; пл. 169-й км – 06:54-06:55; ст. Сухачівка – 07:00-07:01; пл. 175-й км – 07:04-07:05; пл. 178-й км –07:08-07:09; ст. Діївка – 07:13-07:14; пл. 184-й км – 07:18-07:19; ст. Горяїнове – 07:22-07:23; прибуття до ст. Дніпро-Головний – 07:28;

№ 6015 Дніпро-Головний – П’ятихатки, відправлення зі ст. Дніпро-Головний о 09:26; ст. Горяїнове – 09:31-09:32; пл. 184-й км – 09:37-09:39; ст. Діївка – 09:46-09:48; пл. 178-й км – 09:54-09:56; пл. 175-й км – 10:02-10:04; ст. Сухачівка – 10:13-10:17; пл. 169-й км – 10:20-10:21; пл. 165-й км – 10:24-10:26; пл. 164-й км – 10:28-10:29; пл. 160-й км – 10:32-10:33; ст. Запоріжжя-Кам’янське – 10:36-10:37; ст. Кам’янське-Пас. – 10:41-10:42; пл. 149-й км – 10:46-10:47; ст. Воскобійня – 10:54-10:55; пл. 139-й км – 11:00-11:01; ст. Верхньодніпровськ – 11:07-11:09; пл. 128-й км – 11:13-11:14; пл. 125-й км – 11:16-11:17; пл. 119-й км –11:21-11:22; ст. Верхівцеве – 11:26-11:28; пл. 114-й км – 11:32-11:33; пл. Гранове – 11:36-11:37; пл. 104-й км – 11:41-11:42, ст. Вільногірськ – 11:46-11:47; ст. Ерастівка – 11:57-12:02; пл. 88-й км –12:07-12:09; пл. Касинівка – 12:14-12:15; пл. 77-й км – 12:21-12:22; прибуття до ст. П’ятихатки о 12:27;

№ 6016 П’ятихатки – Дніпро-Головний, відправлення зі ст. П’ятихатки о 06:10; пл. 77-й км – 06:15-06:16; пл. Касинівка – 06:20-06:21; пл. 88-й км – 06:26-06:28; ст. Ерастівка – 06:33-06:34; ст. Вільногірськ – 06:43-06:44; пл. 104-й км – 06:48-06:49; пл. Гранове – 06:53-06:54; пл. 114-й км – 06:57-06:58; ст. Верхівцеве – 07:03-07:04; пл. 119-й км – 07:06-07:07; пл. 125-й км – 07:11-07:12; пл. 128-й км – 07:15-07:16; ст. Верхньодніпровськ – 07:22-07: 51; пл. 139-й км – 07:58-07:59; ст. Воскобійня – 08:02-08:03; пл. 149-й км – 08:10-08:11; ст. Кам’янське-Пас. – 08:15-08:16; ст. Запоріжжя-Кам’янське – 08:21-08:22; пл. 160-й км – 08:26-08:27; пл. 164-й км – 08:32-08:33; пл. 165-й км – 08:35-08:36; пл. 169-й км – 08:40-08:41; ст. Сухачівка – 08:46-08:47; пл. 175-й км – 08:50-08:51; пл. 178-й км – 08:53-08:54; ст. Діївка – 08:56-08:57; пл. 184-й км – 09:01-09:02; ст. Горяїнове – 09:05-09:06; прибуття до ст. Дніпро-Головний о 09:12;

№ 6022 Кривий Ріг-Головний – Дніпро-Головний, відправлення зі ст. Кривий Ріг-Головний о 09:42; пл. 93-й км – 09:49-09:50; пл. 91-й км – 09:55-09:56; ст. Кривий Ріг-Сортувальний – 09:59-10:02; пл. 86-й км – 10:06-10:07; ст. Пічугіне – 10:13-10:14; пл. 79-й км – 10:18-10:19; пл. 77-й км – 10:22-10:23; ст. Приворот – 10:29-10:30; ст. Девладове – 10:40-10:41; пл. Спокій – 10:48-10:49; рзд. Потоцьке – 10:57-10:58; пл. Благословенне – 11:05-11:06; ст. Милорадівка – 11:10-11:11; пл. Сорокопанівка – 11:18-11:19; ст. Кудашівка – 11:26-11:27; ст. Божедарівка – 11:40-11:41; пл. Адамівське – 11:48-11:49; рзд. Полівський – 11:56-11:57; ст. Верхівцеве – 12:06-12:11; пл. 119-й км – 12:13-12:14; пл. 125-й км – 12:18-12:19; пл. 128-й км – 12:22-12:23; ст. Верхньодніпровськ – 12:29-12:42; пл. 139-й км – 12:48-12:49; ст. Воскобійня – 12:52-12:53; ст. Кам’янське-Пас. – 13:03-13:04; ст. Запоріжжя-Кам’янське – 13:08-13:09; пл. 164-й км – 13:16-13:17; ст. Сухачівка – 13:27-13:28; пл. 175-й км – 13:30-13:31; ст. Діївка – 13:37-13:38; ст. Горяїнове – 13:44-13:45; прибуття до ст. Дніпро-Головний о 13:50;

№ 6110 Дніпро-Головний – Чаплине, відправлення зі ст. Дніпро-Головний о 08:25; пл. 193-й км – 08:32-08:33; ст. Нижньодніпровськ – 08:35-08:36; пл. 196-й км – 08:39-08:40; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк З – 08:44-09:00; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Е – 09:02-09:03, далі згідно з чинним розкладом;

№ 6037 Дніпро-Головний – П’ятихатки, відправлення зі ст. Дніпро-Головний о 17:49; ст. Горяїнове – 17:54-17:55; пл. 184-й км – 17:59-18:00; ст. Діївка – 18:05-18:06; пл. 178-й км 18:10-18:11; пл. 175-й км – 18:14-18:15; ст. Сухачівка – 18:22-18:38; пл. 169-й км – 18:41-18:42; пл.165-й км – 18:45-18:47; пл. 164-й км – 18:49-18:50; пл.160-й км – 18:53-18:54; ст. Запоріжжя-Кам’янське – 18:57-18:58; ст. Кам’янське-Пас. – 19:02-19:04; пл. 149-й км – 19:08-19:09; ст. Воскобійня – 19:16-19:17; пл. 139-й км – 19:21-19:22; ст. Верхньодніпровськ – 19:29-19:31; пл. 128-й км – 19:35-19:36; пл. 125-й км – 19:38-19:39; пл. 119-й км – 19:43-19:45; ст. Верхівцеве – 19:48-19:49; пл. 114-й км – 19:53-19:54; пл. Гранове – 19:57-19:58; пл. 104-й км – 20:02-20:03; ст. Вільногірськ – 20:07-20:08; ст. Ерастівка – 20:17-20:18; пл. 88-й км – 20:24-20:26; пл. Касинівка – 20:31-20:32; пл. 77-й км – 20:37-20:38; прибуття до ст. П’ятихатки о 20:43.