В честь Дня защитника Украины патриоты Днепра высадили тюльпаны на могиле воинов

Днепр вечерний

В честь Дня защитника Украины неравнодушные днепряне навели порядок у мемориальной доски павшим воинам 15-й стрелковой дивизии, высадив тюльпаны на могилах солдат.

О доброй инициативе рассказал журналист, писатель, общественный деятель Леонид Безуглый. -Кілька днів тому зателефонувала добра знайома землячка Віра Андріївна Булана: «Ми з чоловіком – Павлом Філімоновичем – поралися на садибі і навибирали кілька десятків цибулин тюльпанів. Можливо заїдете, заберете? Планували висадити у сквері імені Т.Г.Шевченка, але обставини не дозволяють…». Ми з дружиною – Надією Іванівною – заїхали. А у понеділок вийшли на воїнське поховання на міні-суботник. Вигребли сухий бур’ян під меморіальними дошками полеглим воїнам 15-ї стрілецької дивізії і землякам. А потім висадили цибулиння тюльпанів тут та на першому ряду могилок, що біля стели (більше матеріалу просто не вистачило). Заодно позамивали на стіні воїнського кладовища непристойності, які там навиписувала незріла і невихована деяка сучасна молодь. При цьому виникало величезне бажання застати негідників на місці в момент творіння таких «шедеврів». А далі? – Далі виявилися б переконливими всі методи впливу.

Неначе протягом одного дня і небагато зробили на місці воїнського поховання. Але якось спокійніше стало на серці. Можливо ще тому, що 14 жовтня вшановуємо українське воїнство. І низько вклоняємося Мужності, Героїзму та Подвигу патріотів! – пишет Леонид.