До Дня захисників і захисниць України відкрили фотовиставку, присвячену криворіжцям-учасникам АТО/ООС (фото)

Кривой Рог LIFE

На виставці в Криворізькому історико-краєзнавчому музеї представлені фотороботи Олексія Куща.

Він був одним із перших фотокореспондентів, які поїхали в зону бойових дій на Донбасі. Фотохудожник зазначив, що перша його поїздка була для того, аби показати реальний стан справ у зоні АТО. Олексій розповів, що, крім фотографування, він активно допомагав бійцям, брав участь у перевезенні гуманітарної допомоги й техніки, що її надавав Криворізький міський штаб.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

На світлинах, представлених на виставці, сфотографовані бійці батальйону «Кривбас», 17-ї танкової бригади та інших підрозділів. Також на фото — побут і техніка українських бійців. «Від червня 2014-го я став фотолітописцем батальйону «Кривбас». Переважна кількість матеріалу — це портрети людей, які брали участь у військових діях на Донбасі», — розповів Олексій Кущ.

Відвідувач виставки, майбутній авіаційний інженер, курсант криворізького авіаколеджу Едуард Жердєв поділився враженнями: «Дивлячись на ці фотографії, відчувається гордість за наших людей. Я нечасто буваю на виставках, але на цю прийшов, і вона мене дуже вразила».

Заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін сказав: «Від імені виконувача обов’язків міського голови Юрія Вілкула вітаю всіх захисників та захисниць України зі святом. Дуже важливо, що сьогодні на виставку прийшла молодь. Вони побачили ці світлини. Ці фото чесні, на них зображені реальні люди, які захищали нашу країну. Дуже важливо, що і учасники АТО, і автор виставки наголошували, що саме в Кривому Розі об’єдналися військові, волонтери, добровольці та представники міської влади для того, щоб захистити нашу країну. І це виявилось у тому, що саме в Кривому Розі створили перший в Україні міський штаб допомоги. Саме в Кривому Розі був створений перший і наразі один із найкращих в Україні медичних центрів для реабілітації військових та учасників АТО. У Кривому Розі працює одна з найкращих в країні спеціальних міських програм підтримки ветеранів АТО, членів їхніх родин, а також родин загиблих. І саме в Кривому Розі цьогоріч було проведено «Ігри Нескорених», які стали одними з найкращих. Ми пишаємося нашими захисниками, робимо та будемо робити все для їх підтримки та захисту».

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

новини Кривий Ріг LIFE