На Дніпропетровщині встановили національний рекорд: виготували найбільшу картину із зерна

Дніпро Регіон

У Дніпрі відбувся регіональний форум «АГРО.БІЗ.ІНВЕСТ 2021». Аграрії підбили підсумки сільськогосподарського року, також під час заходу встановили національний рекорд – на найбільшу карту із зерна. Під час свята зафіксували національний рекорд – «Найбільша картина із зерна». Її виготовили учні та працівники Західно-Дніпровського центру проф-тех освіти. 10 людей трудилися понад 3 тижні, повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Дніпро ТВ. «Розмір карти – 2 на 3 метри. Там представлені 7 районів Дніпропетровщини. Вони викладені із пшениці, жита, вівса, ячменю, гороху, чечевиці. Це вже шостий наш національний рекорд», – розповів директор навчального закладу Віктор Циган.

Агропідприємства області презентували власні напрацювання. Олександр Негода розповів про зернонавантажувач вітчизняного виробництва «Булат-120». Його продуктивність – 100 тонн на год.

«Виробництво техніки знаходиться у Жовтих Водах та працює шостий рік. Воно невеличке – майже 15 фахівців. Робимо майже 60 зернонавантажувачів на рік, і ще понад 50 – інших агрегатів. Купують і малі підприємства, і холдинги», – розповів представник агропідприємства з Кам’янського району Олександр Негода.

Раніше ми писали Відійшов у Вічність відомий політик із Дніпропетровщини