Приїде бульдозер, тоді не ображайтеся: Мер Дніпра Філатов розповів про причину хаосу на набережній

depo.ua

Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що знести незаконну забудову на набережній міста і повністю впорядкувати її не виходить через те, що не вся територія належить територіальні громаді Дніпра.

Як зазначив Філатов на сесії міської ради, велика частина території, особливо у спальних районах належить місцевому лісовому господарству, тому наведення порядку можливе лише за умови координації зусиль, передає Depo.Дніпро.

"На жаль так відбувається, що велика частина території належить не місту, а лісгоспу. І там хто що хоче, той те і робить. Вони нам не підпорядковуються. Ми намагаємося вирішувати проблему, але треба пояснювати це людям, щоб вони не думали, що стан набережної – це наша провина", – сказав Філатов.

Крім того, міський голова зазначив, що до нього звертаються з проханнями не чіпати окремих комерсантів на набережній.

"До мене з такими проханнями не звертайтеся. Як тільки зробиш виключення з правил, до мене вишикується величезна черга і почнеться жах. Я знаю, що у декого в цьому залі є інтерес на набережній. Не ображайтеся, якщо приїде бульдозер. Ми наведемо лад на набережній – не тільки на правому березі, але й на лівому".

Нагадаємо, на сесії Дніпровської міської ради у жовтні було заявлено про повну ревізію законності всіх об’єктів на набережній – аж до кафе і ресторанів. Згодом ресторанам на набережній почали відключати воду і каналізацію. Об’єкти відключили через відсутність/закінчення терміну дії договорів на водопостачання і водовідведення чи невиконання технічних умов. У листопаді був ухвалений перелік незаконних вивісок, які будуть демонтовані з ресторанів на набережній.