На Дніпропетровщині голові селищної ради висловили недовіру через прогули і кримінальну справу

depo.ua

Депутати Петропавлісвької селищної ради під час позачергової сесії висловили недовіру голові ОТГ Максиму Яблуновському. За це проголосували 17 з 20 депутатів.

Причиної відставки став той факт, що Яблуновський фактично не виконує свої обов'язки і не ходить на роботу майже три місяці, а лікарняних набрав на цілих 50 днів, передає Depo.Дніпро з посиланням на "Петропавловка City".

Крім того, Яблуновському закидають провал початку опалювального сезону, непрозорі тендери, а також погане харчування дітей у навчальних закладах. На додаток у кінці серпня на нього відкрили кримінальну справу. В ухвалі Індустріального районного суду від 28 серпня 2021 року вказано, що Петропавлівський селищний голова підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України – отриманні хабаря.

Сам Яблуновський на сесію прийшов, але на голосування не залишився, пояснивши це тим, що у сесійній залі холодно.

Яблуновський йшов на місцеві вибори як самовисуванець. Він набрав 35,5% голосів виборців, майже на 300 голосів випередивши найближчого конкурента.

Повноваження голови громади рішенням сесії депутати переклали на секретаря селищної ради Ларису Замуру. Вона виконуватиме обов'язки до позачергових виборів у громаді.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині голова ОТГ вимагав гроші за вирішення земельних питань. Він хотів отримати півмільйона гривень за відведення землі під будівництво АЗС. Посадовця затримали на отриманні 300 тис. грн. Кошти були перераховані на його рахунок.