Понад 10 тисяч мешканців Довгинцівського району отримають після капремонту сучасну, комфортну амбулаторію (фото)

Кривой Рог LIFE

У Кривому Розі для мешканців міста створено та працює 50 сучасних амбулаторій. На завершальному етапі - ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №6 на вул. Мухіна, 2. Це спільний проєкт міста у співпраці з іноземними партнерами.

Про це повідомили у міському управлінні преси а внутрішньої політики.

Голова Громадської ради міста Олександр Вілкул провів робочу нараду із будівельниками та медичним персоналом закладу щодо ходу ремонтних робіт.

«У партнерстві з Українським фондом соціальних інвестицій у місті реалізується 4 соціальні проєкти. Один із них - капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №6, яка після ремонту буде обслуговувати понад 10 тисяч мешканців Довгинцівського району. В оновленій амбулаторії лікарі будуть приймати пацієнтів у просторих та обладнаних кабінетах з сучасним оснащенням», - зазначив Олександр Вілкул.

Роботи по ремонту амбулаторії тривають з квітня поточного року. Проведено 75% будівельно-монтажних робіт. А саме: завершені електромонтажні роботи, замінені металопластикові вікна та двері, обшиті стіни гіпсокартоном та розпочате їх фарбування, облаштовано новий пандус. Повністю проведені роботи по водопостачанню та опаленню. Зараз будівельники розпочали роботи по встановленню нового сантехнічного обладнання, також, тривають роботи з благоустрою прилеглої території.

Крім того, триває процес оснащення амбулаторії новим обладнанням. У співпраці з УФСІ медики отримали гематологічний аналізатор, апарат ЕКГ, небулайзери, тонометри, різноманітні тест-системи. Також незабаром очікується постачання медичних, офісних меблів та медичного оснащення.

Консультантка з розвитку потенціалу громад Східного регіонального представництва УФСІ Тетяна Скляренко підкреслила:

«В місті вже реалізовані два спільних проєкти – житло для переселенців та завершена термомодернізація дитячого садка №255 на Інгульці, тривають роботи з капремонту амбулаторій в Довгинцівському районі та житловому масиві Інгулець. І вже почалися роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту відділення гострого інфаркту у лікарні №2 та клініко-діагностичній лабораторії міської інфекційної лікарні №1. Усі наші проєкти реалізуються з коштів гранту Уряду Німеччини, наданих через німецький банк розвитку KfW, але неможливо було б їх упровадити без підтримки громади та керівництва міста. Високу оцінку нашій співпраці дала й Генеральний Консул Німеччини пані Таня Байєр під час візиту до Кривого Рогу».

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

новини Кривий Ріг LIFE