У Дніпрі в парку Глоби озеро вийшло з берегів

Дніпро Регіон

У Дніпрі в парку Глоби черговий потоп. Качки плавають там, де мають ходити людям. А все тому, що озеро в парку Глоби знову вийшло з берегів та підтопило пішохідну зону, повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Дніпро ТВ.

Сталося це через надмірні снігові опади напередодні новорічних свят. Висота снігу у парку подекуди сягала близько 50 сантиметрів. Коли температура повітря підвищилася, сніг почав танути, що позначилося на рівні води у водоймі, яка розташована у низині.

Наразі, аби дніпрянам знову було комфортно відпочивати на території центральної рекреаційної зони міста, комунальники відкачують зайву вологу одразу кількома насосами.

Дмитро Ріхтер, заступник директора комунального підприємства «Дирекція територій і об’єктів рекреації» Дніпровської міськради: «Заходи, які проводяться з усунення води, вони проводяться кожного дня. Води вже менше і менше. Сподіваюся, що вже за пару днів взагалі вже води не буде. При менших опадах такого не відбувається. Адже озеро та ливнева дощова каналізація справляються. Так відбувається лише тоді, коли багато йде опадів.

Будуть розроблені в цьому році заходи, аби в майбутньому правильно боротися з цією ситуацією».