Відтепер у школах Новомосковська нові норми харчування

Полезная газета

Нові норми харчування затвердили на рівні постанови КМУ. Зокрема, у Новомосковську батьківська громадськість та освітяни зустрілися з компанією – постачальником послуг з гарячого харчування ТОВ «Контракт –Продрезерв5». Обговорили саму реформу та її втілення. Отже, маємо такі нововведення:

– Обмежено кількість солі та цукру, жирів рослинного та тваринного походження;

– Виключено ковбасні вироби, сосиски, рибні, м’ясні та плодово-овочеві консерви, кондитерські вироби. Адже вони мають високий вміст цукру, солі, а деякі з них – консерванти та трансжири.

– Зменшено кількість хліба та картоплі. Натомість – збільшене число кисломолочних та молочних продуктів, м’яса, риби, круп та бобових.

Таке харчування буде організовано для близько 1800 учнів пільгових категорій. Усе за кошти міського бюджету. Представники ТОВ «Контракт –Продрезерв5» ознайомили батьків та освітян з чотиритижневим сезонним меню та вислухали пропозиції і побажання. Надалі для внесення певних корективів у раціон школярів батьки та педагоги можуть звернутися до надавача послуг за таким номером: 097 001 12 01.

«З метою якісної організації харчування за батьківський кошт, представники ТОВ «Контракт –Продрезерв5» зустрінуться з батьками у закладах освіти. Мають запропонувати перелік страв на вибір, з дотриманням вимог та норм чинного законодавства», – таку інформацію надала прес-служба Новомосковської міської ради.

Наразі новомосковці обурені цінами на харчування своїх дітей у школах. Тепер вартість харчування дітей становитиме від 60 до 100 гривень в день. У соцмережі Фейсбук жителі міста пишуть, що запропоноване меню від ТОВ «Контракт –Продрезерв5» зовсім не відповідає дійсності.