Можливо, ви десь бачили цих неповнолітніх дівчат!? (фото)

Кривой Рог LIFE

Поліція Кривого Рогу розшукує 14-річну Марію Герасімову.

12 січня близько 21.00 неповнолітня пішла з дому та до сьогодні її місце перебування невідоме.

Повідомлення про зникнення дівчини надійшло до поліції 12 січня від сестри. В ході першочергових заходів місце перебування дитини встановлено не було. Поліція продовжує розшук неповнолітньої.

Прикмети дівчини: на вигляд 14-15 років, зріст 169 см, середньої статури, волосся світлого кольору до плечей, очі сіро-зелені.

Була одягнена у штани леопардового принту, чорне довге пальто, чорні масивні черевики, в’язану шапку бежевого кольору.

Якщо ви маєте будь-яку інформацію про місце перебування неповнолітньої Марії Герасімової, прохання повідомити до відділення поліції № 4 Криворізького РУП за телефонами: 068 973 86 79 або 102.

Також поліція Кривого Рогу розшукує 14-річну Магдалену Прядко.

10 січня близько 10-ї години неповнолітня пішла з дому та по теперішній час місце її перебування невідоме. Повідомлення про зникнення дівчини надійшло до поліції 10 січня від матері.

Прикмети неповнолітньої: на вигляд 14-15 років, зріст 165-170 см, середньої статури, волосся темного кольору, очі карі.

Була одягнена у темно-синю коротку куртку, спортивні штани темного кольору, кросівки зеленого кольору. При собі мала сумку з написом «Єва».

При отриманні будь-якої інформації про місце перебування неповнолітньої дівчини, прохання повідомити до відділення поліції № 4 Криворізького РУП (Саксаганське відділення поліції) або за телефонами: 068 973 86 79 або 102.

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

новини Кривий Ріг LIFE