Дніпровська кіностудія після прем’єри короткого метру, планує знімати повнометражний фільм

Відкритий

Після презентації короткометражного фільму дніпровська кіностудія планує зняти у мiстi повнометражне ігрове кіно. Про це в інтерв’ю Відкритому розповів продюсер та співзасновник кіностудії Руслан Тесленко.

«На Новий рік обіцяють сніг» — це перший ігровий короткометражний фільм, який ми знімаємо у Дніпрі. Окрім побудови в нашому павільйоні трьокімнатної квартири для зйомок, ми продемонстрували місто Дніпро та його кінематографічні локації. Бо ми прагнемо, щоб Дніпром зацікавились представники кіноіндустрії і не тільки з України. Окрім київських акторів, ми залучаємо місцеві таланти та учнів нашої кіношколи. Знімає наші проєкти професійна команда з Київа та Дніпра. Після презентації фільму “На Новий рік обіцяють сніг», ми вже почали роботу над сценарієм повнометражного ігрового фільму, який теж будемо знімати у Дніпрі», – розповів Руслан Тесленко. Більше про це в інтерв’ю. ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Як говорити з дітьми на складні теми та чим допоможе психолог — психологиня «Пані Патронеса» з Дніпра

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.