27 медалей. Перемоги спортсменів Дніпра за час війни

UA: Cуспільне мовлення

Спортсмени Дніпра за час війни на міжнародній арені вибороли 27 медалей: сім "золотих", шість "срібних" та одинадцять "бронзових". Про це під час брифінгу повідомив начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов.

За його словами, через війну в Україні зупинився навчально тренувальний процес. Тому спортивні школи Дніпра відправили майже 1100 спортсменів для продовження тренувань у Європу.

"Ми вдячні Європейським федераціям країн, які нам допомогли. Наші спортсмени зараз у Болгарії, Словаччині, Польщі, Хорватії, Туреччині, Румунії та Німеччині", - розповів Олександр Осипов.

Начальник управління спорту відзначив таких спортсменів:

Віталій Стальченко - здобув три бронзові медалі з боксу; Олександр Желтяков – золота нагорода з плавання. Також він встановив юніорський рекорд, який є нормативом на олімпійські ігри; Марія Леонова та Марія Дьоміна - дві золоті медалі та одна бронза з тхеквондо; Ярослава Могучих - стала чемпіонкою світу та встановила рекорд; Михайло Кохан – здобув золото на кубку Європи з метання. Та виборов золото на континентальному кубку; Микита Нестеренко - золото на міжнародних змаганнях з метань диску; Христіан Хохлов та Іван Чернишенко - срібло та бронза на кубку Європи по дзюдо; Євгенія Казбекова - трете місце на міжнародному турнірі зі скалолазання; Даніло Баснюк – бронза на міжнародному турнірі з бадмінтону; Микита Еременко - бронза та срібло на міжнародному турнірі з парного бадмінтону; Валерія Капустіна - бронза на міжнародному турнірі з боксу; Захар Поляков - золото на чемпіонаті світу зі стрибків у воду; Нікіта Анкедов та Матвій Дрік - два срібла у прем'єр лізі з карате. Читайте також "Золото" і "срібло". Ще дві медалі здобули спортсмени Дніпропетровщини на Дефлімпійських іграх Дефлімпійські ігри 2021 у Бразилії: результати сьомого дня змагань спортсменів Дніпропетровщини

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро