Очільник Новомосковська розповів про ситуацію у місті на ранок 13 травня

Полезная газета

Доброго ранку, ми з Новомосковська!
Кілька нічних тривог, але в цілому ніч спокійна. На територію Дніпропетровщини прилітало лише з РСЗВ до сіл Криворізького району, але підступи до меж області наші захисники тримають міцно. Ворожих військ в області немає. Дякуємо ЗСУ!

Ви вже звернули увагу, що в місті змінено порядок звучання сирени. Це зроблено на ваші численні прохання. Сигнал «Тривога» відтепер працює протягом перших 5 хвилин з наступним повторенням через кожні 10 хвилин – і так до скасування тривоги. Городяни, у яких надто чуткий сон, мають змогу більш якісно відновлювати сили після трудового дня. Дізнавайтесь про тривоги також на офіційних каналах «Сирена Новомосковськ» у Телеграмм та Вайбер.

Місто продовжує функціонувати в звичному режимі - всі комунальні служби, медзаклади, магазини, аптеки.
Знову про інформаційну війну – це теж важливе поле бою. Підконтрольні кремлю ЗМІ продовжують годувати нас фейками. Лише за останні дні вкинули два фейки про наш регіон – стосовно можливого підриву Кайдацького мосту у Дніпрі та вигадку про тіла загиблих від нещасних випадків, яких, за даними кремля, тримають в моргах, а потім підкинуть під авіаналіт, щоб "показати картинку". Єдине, що з усієї цієї маячні бентежить - це нездорова увага з боку окупантів до нашого регіону. Тому ще раз: зберігайте пильність, реагуйте на сигнали тривоги. І фільтруйте інформацію – дуже багато маячні з’являється в тому числі і в новомосковських групах в соцмережах.

Бажаю всім спокійного трудового дня. Працюємо на перемогу.
Не забуваємо, завдяки кому наші ночі спокійні й наступає ранок.
Слава нашим героям!
Слава Україні!

Сергій Рєзнік