Сріблясті клени та вейгела. У Дніпрі студенти і волонтери озеленили сквер

UA: Cуспільне мовлення

Студенти та волонтери висадили 25 сріблястих кленів та 5 кущів вейгели у сквері Янгеля у Дніпрі. Про це йдеться у пресрелізі від міської ради, який отримало Суспільне.

До акції долучилися студенти Університету митної справи та фінансів. Серед них – Іван Попко. “Саме у цей час, коли триває війна, ми повинні розуміти, що навіть такі невеликі кроки впливають на наше майбутнє. Садимо кущі, бо сподіваємося, що вони розквітнуть”, – говорить Іван.

Волонтерка Олена Булах розповідає: вейгелу обрали, тому що цей чагарник красиво квітне. Висаджували також дворічні саджанці клену. “Вони достатньо акліматизовані і ми сподіваємось, що літо вони переживуть і все буде добре. Наші предки робили з клена огорожу, коли нападав ворог і коли хотіли захиститися від темряви. Тому клен – дерево світла. Сподіваємося, що алея, яку сьогодні висадили, буде тішити наших людей”, – говорить Олена Булах.

За словами Олени Булах, саджанці закупили по собівартості в одному з садових центрів.

Директор КП “Міська інфраструктура” Олексій Тесля говорить: після висадки насадження візьмуть на баланс підприємства, щоб доглядати за ними.

Читайте також

- "Не зважаючи на бойові дії". На Дніпропетровщині висадять 2 мільйони дерев

- Магнолії, сакури та липовий гай: на Дніпропетровщині озеленюють міста

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро