Донеччина: Судових охоронців оснастили технікою для комунікації в онлайн режимі

Територіальне управління Служби судової охорони у Донецькій області отримало технічне оснащення від Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України. Техніка, що була надана в межах міжнародної технічної допомоги, дозволить проводити в онлайн-режимі наради, зустрічі, конференції, майстер-класи й заняття з підвищення професійної підготовки.

Консультативну місію Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України на зустрічі з керівництвом ТУ ССО Донеччини представляли радник, тренер з питань взаємодії поліції з громадою Крістіна Веісс та радник, тренер із питань верховенства права Ніколай Начов.

Допомога була надана в рамках проекту «Посилення операційного потенціалу партнерів в зоні відповідальності регіонального представництва КМЄС в Маріуполі».

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області полковник Андрій Єпур висловив вдячність європейським колегам за небайдуже ставлення до розвитку та реформації сфери цивільного захисту на сході.

Затребуваність нової техніки, призначеної для роботи в онлайн-режимі, зросла через карантинні обмеження, пов'язані з поширенням COVID-19. За відсутності технічного оснащення співробітникам судової охорони ставало дедалі складніше спілкуватися та отримувати знання шляхом онлайн-зв’язку.

Техніку для навчальних та організаційних цілей та участі в онлайн заняттях або вебінарах було надано після звернення керівництва Служби судової охорони Донеччини до Регіонального представництва КМЄС у Маріуполі. Тепер у ССО є належні умови для комунікації та підвищення професійного рівня службовців у дистанційному режимі.

Владислав ЛЕОШКО

На знімках: під час передачі Службі судової охорони Донеччини технічного оснащення від Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України.

Фото прес-служби ТУ ССО в Донецькій області.