Донеччина: Рятувальники за час ротації відновили 359 будинків уздовж лінії розмежування

З початку квітня, відколи на Донеччині стартував черговий етап з відновлення житла, у прифронтовій зоні відновлено 359 будинків. На об'єктах проведення робіт працюють рятувальники з усієї країни. Донецька облдержадміністрація забезпечує працівників ДСНС усіма необхідними будівельними матеріалами, які придбано за кошти резервного фонду обласного бюджету.

За кілька днів особовий склад ДСНС, який понад два місяці здійснював відновлення житлових будинків на Донеччині, вирушить до своїх гарнізонів. Вдячні мешканці прифронтової зони відзначають не лише швидку та якісну роботу надзвичайників, а й їх увагу, турботу та тепле ставлення до місцевого населення. Після ворожих обстрілів більшість дахів на будинках були щільно посічені осколками мін та снарядів. Для більшості громадян самостійно відновити будинки було важко, й не лише матеріально, а й фізично. Завдяки рятувальникам громадяни нарешті можуть повернутися до власних будинків та не боятися опинитися під завалами пошкодженого даху чи перебитого перекриття.

Звертаючись до рятувальників, заступник голови ДСНС України Микола Ільченко зазначив: "Вдячний вам за якісну, професійну роботу, яку ви виконували на території багатьох районів Донецької області. Дуже приємно, що ми надали надію на щасливе життя місцевому населенню. Все, що ми могли, ми зробили. Пишаюся тим, що наші підрозділи відпрацювали на відмінно".

Заступник командувача Об'єднаних сил полковник Григорій Токар у своєму виступі наголосив, що співробітники ДСНС несуть мир у домівки й виконують якісну, чесну працю. "Там, де ви працюєте, все змінюється. Передаю слова вдячності від Командувача Об'єднаних сил, від ОКП ООС і від усього особового складу, який нині перебуває на обороні суверенітету і територіальної цілісності нашої держави", - сказав він.

Службовці ДСНС, які здійснювали відновлення житла у прифронтовій зоні, нагороджені почесними грамотами, відзнаками, нагрудними знаками. У нагородженні взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, керівництво районів і ВЦА та депутати Миколаївської обласної ради Євгеній Ігнатенко та Владислав Мартиченко.

Відновлювальні роботи на житлових будинках прифронтової зони тривають. Невдовзі свіжі сили бійців ДСНС замінять своїх колег, які виконували службові завдання на сході України з 1 квітня.

Владислав ЛЕОШКО.

На знімках: під час нагородження працівників ДСНС України, які з 1 квітня відновлювали житло вздовж лінії розмежування.

Фото прес-служби ГУ ДСНС України у Донецькій області.