В Маріуполі і Сіверськодонецьку почали роботу відділення ДБР

Про це повідомляє з посиланням на "Вечірній Маріуполь".

Якщо раніше для оперативного супроводження кримінальних проваджень, проведення слідчих дій залучалися працівники СБУ, то зараз цю роботу будуть виконувати оперативні співробітники ДБР.

Зараз у новому відділі Маріуполя та Сєвєродонецька завершується процес призначення працівників рядового і начальницького складу.

Створення відділів в цих містах дозволяє слідчим і оперативним працівникам не витрачати дорогоцінний час на переїзди, наприклад, для прибуття на місце скоєння злочину, проведення слідчих дій. До того ж, це більш зручно і для наших заявників у кримінальних виробництвам, для свідків, і для співпраці з нашими процесуальними керівниками - органами прокуратури на місцях, - повідомив директор теруправління ДБР в Краматорську Роман Богданов.

Відзначимо, що територіальне управління ГБР в Краматорську поширює свою діяльність на Донецьку та Луганську області.

У Маріуполі третій слідчий і третій оперативний відділи розмістилися на одному з поверхів у будинку Кальміуської районної адміністрації.

Повідомляється, що з початку цього року в двох областях зареєстрували майже 900 кримінальних проваджень, з яких близько 700 (75%) в Донецькій і 200 (25%) в Луганській областях.

Нагадаємо, що ДБР розслідує кримінальні справи, в яких фігурують правоохоронці, судді та вищі чиновники.