"Ми втратили пів року", — Кириленко Зеленському про створення ВЦА у Слов'янську

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко озвучив питання про створення ВЦА у Слов'янську на засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад за участю президента Володимира Зеленського, передає Depo.Донбас.

Кириленко подякував Зеленському за "принципову позицію" в питанні створення ВЦА.

"Які б не відбувалися маніпуляції на політичному рівні, я можу з упевненістю сказати, що те, що сказано у Вашому указі про належну організацію військово-цивільної адміністрації в місті Слов'янську, звичайно, мною безпосередньо буде виконано. І що введення цієї ВЦА відбувається не на підставі складової безпеки, а саме в зв'язку з невиконанням своїх повноважень депутатським корпусом", — сказав керівник ОДА.

Глава області запевнив, що до кінця року програми з розвитку міста будуть виконані, а також в Слов'янську відбудуться нові вибори.

"Після того, як буде розблокована і проведена зазначена робота, також запевняю, що найближчим часом ми підійдемо до проведення чесних прозорих демократичних виборів в цьому 100-тисячному місті. Тому що півроку, на жаль, вже втрачено, але до кінця року всі програми будуть закриті і реалізовані. Безпосередньо при втручанні обласної військово-цивільної адміністрації", — підкреслив Кириленко.

Нагадаємо, у кінці травня за указом Зеленського у Слов'янську створили військово-цивільну адміністрацію.