У Бахмуті розпочалась поліцейська операція зі зниження аварійності

П’ятиденне відпрацювання з безпеки дорожнього руху спрямовано на виявлення порушень на дорозі, профілактику ДТП, блокування перевезень нелегальної зброї та вибухівки.

У спецзаходах задіяно вісім груп реагування поліції Донеччини. Під контролем правоохоронців - автомагістралі та розв’язки з найбільш інтенсивним рухом транспорту, аварійно небезпечні ділянки доріг.

Поліцейські наряди отримали завдання під час інструктажу, який відбувся сьогодні вранці на базі поліції Бахмута.

З початку року на території Бахмута сталося 37 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, в яких дві людини загинули та 44 – травмовано.

Правоохоронці щодня будуть у посиленому режимі нести службу у містах та на трасах Бахмутської територіальної громади та Бахмутського району.

Працівники поліції виявлятимуть аварійно-небезпечні порушення Правил дорожнього руху, проводити профілактичну роботу з порушниками та припиняти правопорушення, які пов’язані з використанням транспортних засобів.

Крім того, щоб знизити смертність на дорогах, привчити водіїв дотримуватись Правил дорожнього руху, поліцейські посилили контроль за дорожнім рухом на трасах, адже саме там водії порушують швидкісний режим, що призводить до тяжких наслідків.

Відпрацювання триватиме до 13 червня включно.