Донеччина: Запрацював сучасний регіональний центр спортивної медицини

У 2015 році, після переїзду з тимчасово окупованої території, заклад перереєстрували на вільній частині Донеччини, але для повноцінної роботи на новому місці необхідна була реконструкція комплексу будівель.

Після реконструкції у центрі розміщено палатне відділення на шість ліжок, діагностичне та реабілітаційне відділення, хірургічний блок, рентгенкабінет, зал лікувальної фізкультури, кабінети механотерапії, фізіотерапії, масажу. Детальну діагностику забезпечуватимуть лабораторії загально-клінічних та біохімічних досліджень. Прийом відбуватиметься у комфортних кабінетах кардіолога, ортопеда-травматолога, гінеколога, отоларинголога, офтальмолога, психолога, невропатолога, стоматолога.

У гуртожитку є сім кімнат (дві двомісні і п'ять одномісних) для персоналу та пацієнтів. У водолікарні - кріосауна, сауна, басейн, гідромасажні ванни, соляна кімната. Встановлено пандуси, ліфти, підйомники для використання, зокрема й особами з інвалідністю та іншими маломобільними групами населення.

"Тепер в області буде місце, де провідні спортсмени зможуть отримати якісну діагностику, профілактику, лікування та реабілітацію. Переконаний, що це допоможе їм показувати ще кращі результати на змаганнях. Приємно чути від наших спортсменів, що таких реабілітаційних комплексів вони не бачили ніде в країні. Наш - унікальний. Такі слова - найвища оцінка нашої спільної роботи", - зазначив голова Донецької облдержадміністрації - керівник облВЦА Павло Кириленко, який взяв участь в урочистій церемонії відкриття. Він подякував усім, хто долучився до реалізації цього проекту, вручив їм грамоти та подяки від ОДА.

Владислав ЛЕОШКО.

Фото прес-служби Донецької ОДА.