Краматорськ: Міхеіл Саакашвілі пообіцяв у Маріуполі аеропорт до кінця року

Голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі відвідав у Маріуполі церемонію відкриття Офісу простих рішень та результатів. Офіс, завданням якого стане просування інтересів міста на національному рівні, почав працювати на базі Beetroot academy.

Міхеіл Саакашвілі разом із народними депутатами України відвідали набережну та ознайомилися з концепцією її реконструкції. За його словами, у Маріуполя є значний туристичний потенціал.

"Разом із депутатами міжфракційного об'єднання хочемо допомогти Маріуполю стати містом-магнітом для всієї України. У міста приголомшливий туристичний потенціал. Ми повинні примусити всіх не заважати відкриттю аеропорту. До кінця року тут має бути аеропорт. Це наша перша мета", - зазначив голова виконкому Національної ради реформ України.

Міхеіл Саакашвілі додав, що вже домовилися з міністром інфраструктури про здійснення ремонту дороги Маріуполь - Бердянськ. Крім того, офіс сприятиме формуванню консорціуму приватного бізнесу та муніципальної влади.

Заступник міського голови Сергій Орлов підтвердив, що така допомога сприятиме реалізації масштабних проектів.

"Ще кілька років тому ми навіть не могли мріяти про такі проекти. Туризм, оновлені набережні, аеропорт. Це стратегічно важливі ініціативи, які, я впевнений, стануть реальністю. Маріуполь отримає новий виток розвитку", - зазначив Сергій Орлов.

Після відкриття офісу Міхеіл Саакашвілі зустрівся з представниками бізнесу. Заступник міського голови Олександр Кочурін презентував основні компоненти плану з трансформації міста в туристичний кластер.

"Наша основна цінність та потенціал - море. Ми плануємо реконструювати три пляжні зони. Вони мають стати основним магнітом для туристів. Проте вони мають бути наповненими. Виділили компоненти: проведення масштабних культурних івентів, створення найбільшого аквапарку в Україні та відкриття парку атракціонів", - розповів заступник міського голови.

У планах міської влади Маріуполя, за словами Олександра Кочуріна, - посилити й інші точки розвитку. Зокрема, тут планують оновити стару частину міста, інфраструктуру та сприяти розвитку готельно-ресторанного бізнесу.

Владислав ЛЕОШКО.

На знімках: під час перебування Міхеіла Саакашвілі у Маріуполі.

Фото прес-служби Маріупольської міської ради.