В Миколаївській громаді законно та гуманно вирішується питання безпритульних собак

Безпритульні тварини – домашні тварини, що залишилися без догляду людини або утворили напіввільні угруповання, здатні розмножуватися поза контролем людини. Це суха вікіпедія.

У 2021 році виконавчим комітетом Миколаївської міської ради було укладено договір № 87 від 13.04.2021 на виконання послуги з відлову тварин, а саме: стерилізація, чіпування, вакцинація.

У червні місяці на території Миколаївської міської територіальної громади працює ветеринарна служба, яка здійснює послуги з відлову та тимчасового утримання тварин на час проведення заходів зі стерилізації, чіпування та вакцинації із подальшим поверненням чотирьохлапих до звичної сфери проживання.

Працівники ветеринарної служби всі кваліфіковані лікарі, а, головне,  добрі люди, бо на таку роботу тільки потрібно йти людям з душею.

В Миколаївці проходить перший етап  цієї процедури. Спочатку виявили  місця знаходження безпритульних тварин, а вже потім їх відловили та помістили в чисті доглянуті клітки. Їжею ці тваринки були теж забезпечені в повній мірі. Догляд був відмінний. Після проведеної процедури  стерилізації, чіпування та вакцинації собаки почувають себе добре.

Виловлених тварин після ветеринарних процедур повернули на вулицю до звичної сфери проживання. До речі, подивіться на фотографії цих чотирьохлапих. Можливо комусь з вас потрібен додому гарний вірний друг, сторож і просто собака, яка за вашу доброту буде служити вірою ще довгі роки.

Миколаївська міська територіальна громада