Під Маріуполем бійці Нацгвардії завершили навчання з протиповітряної оборони (ФОТО)

Відпрацювання протиповітряної оборони та інші військові навички пройшли під Маріуполем серед бійців Нацгвардії України. Навчання проводилися серед воїнів оборони окремого загону спеціального призначення військової частини 3057 Національної гвардії України.

Про це 18 липня повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ. Навчання повинні були підвищити рівень організації ведення бою в різних умовах, а також налагодити ефективне управління розрахунками в бою і підняти рівень польового вишколу особового складу.

Під час відпрацювання завдань були застосовані методи по боротьбі з БПЛА. Крім того, "за сценарієм" нацгвардійці демонстрували стратегію розвідки та стрільби із зенітних установок ЗУ-23-2.

Зазначається, що під час навчань бійці отримали теоретичні та практичні знання з управління зенітними установками. Поліпшили навички у визначенні відстані до цілей, орієнтуванні на місцевості, пересуванні до вогневої позиції та від неї в укриття. Крім того, відпрацювали порядок роботи механізмів, правильність знищення повітряних і наземних цілей.

Завершальним етапом польових занять стало тактичне вчення з бойовою стрільбою, де розрахунками було поставлено завдання знищити умовного противника, як повітряного, так і наземного. Тут зенітники повинні були залучити всі свої навички та вміння і максимально вразити всі мішені. За словами начальника ППО військової частини 3057 з поставленими завданнями всі розрахунки впоралися.

Раніше україно-американські сили провели операцію зі стабілізації в кризовому регіоні. За легендою фази навчань, бойовики захопили органи держвлади та облаштували ряд блок-постів для контролю транспортних шляхів, аеродромів і важливих об'єктів інфраструктури для створення квазіреспубліки.

Також повідомлялося, що Україна продовжує навчання поблизу окупованого Криму. Українські військові відпрацьовували знищення ворожої авіації із зенітно-ракетних комплексів "Оса-АКМ".