Художник з Івано-Франківська Юрій Пітчук створив мурал в Авдіївці

Версії.if.ua

Художник з Івано-Франківська Юрій Пітчук створив мурал в Авдіївці на Донеччині. У коментарі Суспільному митець розповів, що на стінописі він зобразив дівчину в традиційному вбранні Слобожанщини на тлі сходу сонця над териконами.

“В Авдіївці є вже декілька стінописів українських і закордонних муралістів. Я створив стінопис у межах проєкту “Алея муралів”. Мене запросили представники місцевої організації “Сила людей”, — розповів Юрій Пітчук, пишуть Версії з посиланням на Суспільне. Бритцев Александр Художник каже, що розпис в Авдіївці є продовженням його серії муралів з українками в етнічному вбранні різних регіонів. Бритцев Александр “Серія охоплює Гуцульщину, Буковину, Бойківщину, Поділля. Я вже створив мурали в Косові, Ворохті, Івано-Франківську, Чернівцях, Стрию та Хмельницькому”, — розповів Юрій Пітчук.

Що відомо

Проєкт “Алея муралів” фінансують у межах програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за технічної підтримки Західноукраїнського ресурсного центру. Бюджет проєкту — 10 тис. доларів США. Створюють мурали за сприяння Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!