Вшанування загиблих і присяга: Як святкували День захисників і захисниць на Донеччині

depo.ua

На півночі Донеччини урочисті заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України розпочались з покладання квітів до меморіального комплексу, розташованого на трасі між Краматорськом та Слов’янськом.

Біля меморіального комплексу на горі Карачун хвилиною мовчання вшанували полеглих побратимів і посестер, які загинули у жорстоких боях у 2014 році, під час звільнення Слов’янська та Краматорська від російсько-окупаційних військ.

"Сьогодні Донеччина відзначає День захисників і захисниць України. Це свято дійсно справжніх патріотів, справжніх героїв. Не тільки сьогодні, але й щодня ми маємо пам'ятати тих, хто віддав своє життя за те, щоб наші діти ніколи не знали що таке війна" - виголосив заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, що був присутній на заході.

У той же час в Маріуполі 375 першокурсників Донецького державного університету внутрішніх справ склали присягу працівника Нацполіціі.

На площі Свободи курсанти з 17 областей присягнули на вірність українському народові.

Тут також хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам'ять правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов'язків.

Нагадаємо, що всього в ДонДУВС наразі навчається більше 3 тис. студентів з 20 областей країни.