У Краматорську на честь Дня захисників України провели спортивні змагання

UA: Cуспільне мовлення

Обласні змагання з гирьового та армспорту серед військових та виставку броньованої техніки провели у Краматорську. Заходи організували до Дня захисника України. Святкування провели на центральній площі міста та у Саду Бернацького.

У змаганнях з армспорту та гирьового спорту участь взяли понад 60 спортсменів. У категорії до 90 кілограмів себе випробовував військовослужбовець спецпідрозділу "Азов" Андрій. Сюди приїхав з Маріуполя.

"Я приїхав перемагати, старатися перемогти, але й участі буде достатньо. Просто природа дала козацьке коріння, є сильні руки, спеціально цим не займаюсь", — розказав Суспільному Андрій.

У гирьовому спорті змагаються дівчата та хлопці окремо. Основну вправу із гирями вагою 16 та 24 кілограми виконують протягом десятьох хвилин

Представниця ДСНС Аліна виступає першою. За відведений час гирю підняла 90 разів. У цьому спорті вона вісім років.

"Мене однокласниця запросила, каже, давай фітнесом позаймаємося, а там займалися гирьовики. Спробувала, спочатку вісімку, потім втягнулася, десятка. Зараз не в формі, влітку не тренувалася, якщо чесно, а так мій найкращий результат 120", — розказала учасниця змагань Аліна Дегтярьова.

Такі змагання серед військових та спортсменів проводять вперше, присвятили їх Дню захисників та захисниць України. Спортсмени приїхали з Волновахи, Лиману, Слов’янська, Маріуполя.

За словами організаторів такі змагання вони планують зробити щорічними.

А на площі Миру Краматорська десантники 81 окремої аеромобільної бригади розгорнули виставку військової техніки та зброї.

На виставку десантники привезли броньовані та медичні автомобілі, ракетно-артилерійські установки, снайперську та стрілецьку зброю, сучасні засоби зв’язку та літальний комплекс. Охочим на святі пропонували ознайомитися з кожним з 25 експонатів.