В ковідній лікарні Краматорська лікують 19 дітей: Найменшому всього 2 місяці

depo.ua

З 19 дітей, що лікуються у ковідному шпиталі Краматорська, двоє в реанімації. Наймолодшому пацієнту всього 2 місяці.

Про це повідомляє з посиланням на "Суспільне".

Повідомляється, що для дітей хворих на COVID-19 в лікарні облаштувано 30 ліжок. Лікарка-інфекціоністка Наталія Сімейко зазначила, що в дітей ковід проявляється у лихоманці, нежитю та кашлі.

"Можливі також прояви схожі на кишкові захворювання, може бути рідке випорожнення, блювання та лихоманка. В основному діти надходять до середньої тяжкості. Але бувають випадки, коли дуже довго сидять вдома і не звертаються за допомогою, тоді стан тяжкий і дитина потребує реанімаційного відділення", - розповіла вона.

Ліки, передбачені "ковидним" пакетом, пацієнти одержують безкоштовно. Госпіталь приймає хворих із Краматорська та інших міст.

"Динаміка у нас майже стабільна. Десь 19-20 пацієнтів, з моменту відкриття шпиталю. Сказати, що кількість хворих загальна зменшилась, ми ще не можемо", - наголосила гендиректор Дитячого територіального медичного об'єднання Наталія Капуста.

У листопаді установа почала отримувати фінансування, передбачене "ковідним пакетом" від Національної служби здоров'я України. Минулого тижня запрацював кабінет вакцинації.

"Він працює не лише на дитяче населення. Ми націлені на вакцинацію та дорослого населення. Ми отримали вакцину, створили бригаду та отримали договір від НСЗУ на цей пакет послуг", - додала Наталія Капуста.

З тридцяти COVID-ліжок дитячого інфекційного відділення пацієнтами зайнято 19 осіб.